Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

WESELE

NOWOCZESNE WESELE w  WARSAW PLAZA HOTEL

Do Państwa dyspozycji oddajemy 400 metrową salę bankietową z własnym wyjściem na patio. Można ją również połączyć z restauracją, umożliwiając w ten sposób przygotowanie wesela nawet na 400 osób.

Dla mniejszych wesel czy obiadów weselnych dla 20, 30 czy 50 osób, oferujemy nasze eleganckie sale VIP oraz posiadającą drewnianą podłogę i własny taras salę Belwederską na Antresoli.

WARSAW PLAZA HOTEL posiada wewnętrzne patio oraz taras widokowy, na których można zorganizować ceremonię zaślubin. Z tyłu hotelu znajduje się również ogród, w którym można zorganizować poprawinowe grillowanie.

***

WARSAW PLAZA HOTEL wyróżnia się nowoczesną, wykwintną kuchnią, łączącą elementy kuchni polskiej z kuchnią europejską i fusion. Na Państwa wesele proponujemy eleganckie set menu połączone z urozmaiconym bufetem. Dodatkowo oferujemy ciekawe stacje Live Cooking, które z pewnością będą atrakcją dla Państwa gości.

Zapraszamy do kontaktu z Warsaw Plaza Hotel.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij