Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Wigilie firmowe w Warsaw Plaza Hotel

20-11-2019

Wigilia firmowa – po co?

Tradycja organizacji wigilii firmowych przybyła do nas z Zachodu, ale obecnie można stwierdzić, że zadomowiła się w naszym kraju na dobre. Tego typu event organizuje już właściwie każda firma, od małych, rodzinnych przedsiębiorstw, po wielkie korporacje. I bardzo dobrze, gdyż wspólna wigilia pracownicza posiada wiele zalet i korzystnie wpływa na poziom relacji w firmie. Dlaczego warto ją organizować?
Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonały pretekst do zintegrowania ze sobą pracowników. Jeśli na co dzień nie mają oni okazji ze sobą porozmawiać ze względu a nadmiar obowiązków, to przy wspólnym, suto zastawionym stole z pewnością będą idealne do tego warunki. Należy bowiem pamiętać, że tylko zintegrowany i lubiący się zespół jest w stanie efektywnie ze sobą współpracować. Organizacja wigilii firmowej może się więc korzystnie przełożyć na osiągnięcia całego przedsiębiorstwa.
Kolejny atut tego typu eventu to jego funkcja motywująca. Taka impreza sama w sobie będzie potraktowana przez pracowników jako nagroda. Jeśli do tego dojdą wyróżnienia i podziękowania podczas samej uroczystości, istnieje duża szansa, że spotkanie zagrzeje pracowników do walki o lepsze wyniki.
I ostatni argument przemawiający za organizacją wigilii firmowej to możliwość podsumowania roku oraz zaprezentowanie planów na nadchodzący nowy okres. Coroczne podsumowanie to znakomity feedback dla pracowników. Na jego podstawie będą oni wiedzieć, jaka jest sytuacja firmy, jak przyczynili się do jej sukcesu, co warto poprawić w przyszłości i jakie czekają ich kolejne wyzwania. A kiedy ma to miejsce w pięknym miejscu przy uroczystej kolacji, z pewnością trafi do uczestników bardziej, sprawiając, że podniesie się ich lojalność wobec przedsiębiorstwa oraz poziom utożsamienia z marką. A to zawsze przekłada się na lepszą pracę.

Wigilia firmowa w Warsaw Plaza Hotel – dlaczego warto?

Skoro już wiemy, po co w ogóle organizować wigilię firmową, dowiedzmy się teraz dlaczego na jej lokalizację warto wybrać Warsaw Plaza Hotel. Jeśli szukasz atrakcyjnego miejsca na tego typu event w Warszawie, to nasz hotel konferencyjny będzie strzałem w dziesiątkę. Dużym atutem jest jego położenie, blisko zarówno centrum miasta, jak i lotniska Chopina. Dotarcie do nas jest naprawdę proste, co ma niebagatelne znaczenie podczas organizacji wszelkich imprez.
Ponadto nasz hotel w Warszawie posiada bogate zaplecze bankietowe, gastronomiczne i hotelowe. Do tego wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam stwierdzić, że na organizacji eventów firmowych, w tym wigilii pracowniczych, znamy się jak mało kto. Każdy nasz klient otrzymuje spersonalizowaną obsługę profesjonalnego konsultanta, który zadba o najdrobniejszy szczegół wydarzenia. Bez względu na to czy planujecie zorganizować kameralną kolację dla kilkunastu osób czy naprawdę wystawny wigilijny bankiet dla kilkuset uczestników, z nami jest to możliwe.
Dysponujemy aż 16 salami bankietowymi o zróżnicowanych wymiarach, które można dowolnie zaaranżować. Do tego szef kuchni restauracji Moments przygotuje dla Was idealnie dobrane menu wigilijne uwzgledniające potrzeby i preferencje żywieniowe wszystkich uczestników.
Na życzenie klientów jesteśmy w stanie przygotować również dodatkowe atrakcje. Całość oferty zwieńcza komfortowe zaplecze hotelowe. Istnieje więc możliwość wykupienia dla gości noclegów w wygodnych i eleganckich pokojach.
Gwarantujemy, że przygotujemy każda wigilię firmową zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami już dziś i zorganizuj dla swoich pracowników wyjątkową wigilię firmową w Warszawie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij