Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Sala konferencyjna – jak wybrać?

09-09-2019

Na początku podkreślmy, że znalezienie idealnej sali konferencyjnej wymaga czasu. To nie może być pierwsza lepsza przestrzeń. Absolutnie nie warto kierować się zasadą: im taniej, tym lepiej. Oczywiście cena wynajmu sali konferencyjnej, również odgrywa ważną rolę, ale jeszcze ważniejsze jest wrażenie, jakie wnętrze zrobi na uczestnikach wydarzenia. To może zadecydować o powodzeniu całego przedsięwzięcia, wybierz więc centrum konferencyjne oferujące przede wszystkim sale reprezentacyjne, w których Twoi goście będą się dobrze czuć.

Wielkość i ilość sal konferencyjnych

Pierwszym czynnikiem, który trzeba wiązać pod uwagę, wybierając salę na wydarzenie biznesowe, jest jego wielkość. Od tego bowiem zleży, czy potrzebujemy kameralnej sali szkoleniowej na kilkanaście osób, czy dużej sali konferencyjnej mogącej pomieścić nawet do kilkuset osób. Jeśli natomiast pragniemy zorganizować kilkudniowe wydarzenie, które będzie obejmować różnorodne prelekcje, wykłady i warsztaty odbywające się w jednym czasie, konieczne będzie znalezienie centrum konferencyjnego oferującego dostęp do wielu zróżnicowanych pomieszczeń. W Warsaw Plaza Hotel znajdziesz ich aż 16. Największa z nich pomieści nawet 420 osób, ale dysponujemy także małymi salami VIP idealnymi na kameralne spotkania biznesowe.

Aranżacja wnętrza

To również bardzo ważny aspekt. Styl, w jakim urządzono sale, decyduje o tym, jak będą się w niej czuli uczestnicy. Przy wyborze stawiajmy na nowoczesne sale konferencyjne, których wystrój sprzyja kreatywnej pracy, a nienachalna aranżacja pozwala skupić na tym, co najważniejsze, czyli na samym wydarzeniu. Przy wyborze odpowiedniej przestrzeni konferencyjnej, zwróć również uwagę, by wnętrze miało dostęp do światła dziennego. To szalenie ważne. Zbyt długie siedzenie w pomieszczeniach ze sztucznym światłem, koniec końców, prowadzi do senności, a to ostatni stan, jaki chcielibyśmy wywołać w uczestnikach. Na szczęście, większość sal konferencyjnych oferowanych przez Warsaw Plaza Hotel posiada dostęp do światła dziennego, a w razie potrzeb można je całkowicie zaciemnić.

Wyposażenie sal konferencyjnych

Każdy szanujący się hotel konferencyjny czy centrum szkoleniowe powinno kompleksowo wyposażać swoje sale w niezbędny sprzęt multimedialny. Obecnie standardem staje się dostęp do projektorów, monitorów, ekranów i rzutników. Ważne jest także nowoczesne nagłośnienie oraz oczywiście klimatyzacja w pomieszczeniach. Wszystkie te udogodnienia znajdziecie w Warsaw Plaza Hotel. Nasze sale konferencyjne przygotowane są do organizacji nawet najbardziej wymagających eventów. Dysponujemy więc wysokiej klasy wyposażeniem AV oraz możliwością montażu dodatkowych urządzeń w razie potrzeby. Oczywiście na terenie całego obiektu oferujemy bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Interu Wi-Fi.

Noclegi i restauracje

Jeśli planujemy organizację kilkudniowego wydarzenia, najlepiej jest wybrać obiekt konferencyjny oferujący kompleksowe usługi hotelowe i gastronomiczne. Zapewnienie noclegów dla uczestników wydarzenia będzie miłym gestem ze strony organizatorów, który z pewnością zostanie doceniony.
Obsługa gastronomiczna natomiast to już właściwie standard wszelkich wydarzeń biznesowych, także tych jednodniowych. Wybierając Warsaw Plaza Hotel na organizację Waszej konferencji w Warszawie, możecie być pewni najlepszej jakości zaplecza kulinarnego. Zapewnimy Wam pyszny poczęstunek w trakcie trwania wydarzeń, a po udanym spotkaniu zapraszamy na lunch lub kolację.
Z kolei zaplecze noclegowe naszego centrum konferencyjnego obejmuje aż 146 pokoi z czego 137 dwuosobowych. Wszystkie wyposażone są zgodnie z 4-gwiazdkowym standardem. Będą idealnym miejscem do regenerującego wypoczynku gości po owocnym dniu pracy.

Położenie centrum konferencyjnego

Ostatnim elementem, który trzeba wziąć pod uwagę wybierając salę konferencyjną, jest jej położenie. Bez względu na to czy organizujecie szkolenie w Warszawie czy innym dużym mieście, istotny jest dojazd do obiektu. Powinien być szybki zarówno z centrum miasta jak i np. z lotniska. To ważne, jeśli w wydarzeniu biorą udział osoby spoza miasta.  Warsaw Plaza Hotel położny jest jedynie 4 km od lotniska Chopina. Oferujemy również bezpłatną usługę transportu gości z i na lotnisko.
Ponadto dobry obiekt konferencyjny powinien posiadać odpowiednio duży, strzeżony i monitorowany parking. Równie istotne jest bezpośrednie otoczenie centrum szkoleniowego. Pamiętajmy, że to miejsce mające sprzyjać kreatywnej i umysłowej pracy, powinno więc być położone z dala od zgiełku miasta, by uczestnicy mogli się skupić i pracować najbardziej produktywnie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij