Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Organizacja studniówki – o tym nie możesz zapomnieć!

13-09-2019

Klimatyczne miejsce

Po czym poznać idealną salę bankietową na studniówkę? Przede wszystkim po przestronnym, komfortowym wnętrzu dostosowanym do potrzeb uczestników. Aby czas spędzony na zabawie był jeszcze przyjemniejszy, warto znaleźć salę wyposażoną w klimatyzację. Dobrze, jeśli lokal będzie zapewniał miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych oraz możliwość noclegu. Sen i odpoczynek po całonocnej zabawie to wygodne rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które dojeżdżają z daleka.

Dekoracje i zaplecze techniczne

Odpowiedni wystrój sali zachwyci uczestników oraz nada wyjątkowy klimat wnętrzu. Niezależnie od tego, czy maturzyści zdecydują się na motyw przewodni balu studniówkowego, czy też nie, nowoczesne aranżacje zawsze będą wyglądać bardzo stylowo, a do tego efektownie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Obecnie nie sposób wyobrazić sobie studniówkę bez prezentacji multimedialnej, jako podziękowania dla nauczycieli oraz wspomnienia chwil spędzonych z rówieśnikami. Warto zatem sprawdzić, czy wybrana sala bankietowa jest wyposażona w rzutnik oraz niezbędny sprzęt. Jeśli nie – należy pamiętać o konieczności zorganizowania i rozstawienia dodatkowych elementów tuż przed balem.

Catering i oprawa muzyczna

Żadna impreza nie będzie udana bez oprawy muzycznej, która porwie uczestników na parkiet. Studniówka to w końcu okazja do tego, aby przetestować swoje taneczne umiejętności, dlatego odpowiednia aranżacja muzyczna to klucz do dobrej zabawy. Należy pamiętać, aby sprawdzić nagrania wybranego DJ-a lub zespołu z wcześniejszych występów i przekonać się, czy taki sposób prowadzenia imprezy w zupełności odpowiada wyobrażeniom o idealnej studniówce. W przerwach od zabawy na parkiecie trzeba uzupełnić zapasy energii, zatem na stołach nie może zabraknąć pysznego jedzenia. To, czy sami będziemy odpowiedzialni za kwestię cateringu oraz nagłośnienia, zależy w znacznej mierze od oferty wybranej sali bankietowej.

Studniówka w hotelu

Studniówka to bez wątpienia niezapomniany wieczór, dlatego warto zadbać o każdy szczegół. Zdając się na osoby z doświadczeniem w organizacji takich wydarzeń, można uniknąć niepotrzebnego stresu, a zaoszczędzony czas wykorzystać na powtórki do matury. Warsaw Plaza Hotel to idealny hotel na studniówkę oraz inne imprezy okolicznościowe. Nowoczesne, klimatyzowane sale wyposażone w sprzęt multimedialny oraz wyśmienite jedzenie to gwarancja udanego wieczoru. Dodatkowo organizując studniówkę w hotelu, można skorzystać z rad dotyczących wyboru oprawy muzycznej. Z pewnością pracownicy hotelu podpowiedzą, który DJ lub zespół doskonale sprawdzał się podczas poprzednich imprez.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij