Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Jak zorganizować dobry bankiet firmowy?

24-02-2020

Bankiety firmowe organizowane są z różnych okazji. Często w ten sposób świętuje się sukces firmy czy przywitanie nowego zarządu. Tego typu wydarzenie to również świetny sposób na integrację między działami przedsiębiorstwa. Bez względu jednak na cel organizacji wydarzenia, warto zaplanować je krok po kroku.

Zanim przystąpicie do jakichkolwiek działań, musicie uwzględnić dwie kwestie. Ilu będzie gości oraz jaki charakter ma przyjąć impreza? Inaczej organizuje się kameralne przyjęcie dla kilkudziesięciu uczestników, a inaczej wielką galę na kilkaset osób. Charakter eventów również ma znaczenie, gdyż od niego zależy aranżacja i wybór wnętrza oraz dostosowanie atrakcji. Kiedy już odpowiecie sobie na te pytania, czas przystąpić do realizacji przygotowań.

Na początek zaproszenia

Żaden bankiet firmowy nie odbędzie się bez gości. Odpowiednio wcześnie trzeba zatem stworzyć listę, kogo chcemy zaprosić. Czy będą to tylko pracownicy firmy, czy może również najważniejsi kontrahenci? Czy zapraszamy tylko pojedyncze osoby, czy pozawalamy na zabranie osób towarzyszących? To kluczowe informacje, które należy jasno określić, zanim przystąpimy do organizacji.

Kolejny krok to rozesłanie zaproszeń. Trzeba to zrobić odpowiednio wcześnie, by uczestnicy mieli czas na podjęcie decyzji i odpowiedź także wystarczająco wcześnie. Warto unikać sytuacji, w której o tym, że ktoś nie przyjdzie dowiadujemy się na ostatnią chwilę.

Wybór przestrzeni eventowej

Kolejny ważny aspekt to wybór odpowiedniej przestrzeni eventowej. Z naszego punktu widzenia najlepszym miejscem na organizację eventów firmowych są hotele posiadające odpowiednie sale bankietowe.

Cały kompleks tego typu wnętrz znajdziesz w Warsaw Plaza Hotel, który oferuje całościową organizację wydarzeń biznesowych nawet na kilkaset osób. Obiekt dysponuje wnętrzami, które z powodzeniem można dostosować do każdego eventu. Ponadto ten nowoczesny hotel pod Warszawą zapewnia całościową obsługę wydarzeń, poczynając od aranżacji wnętrz, przez oprawę muzyczną i gastronomiczną wydarzenia, aż po zapewnianie dodatkowych atrakcji, które zapewnią gościom rozrywkę.

Oprawa muzyczna i gastronomiczna

To również bardzo ważny aspekt imprezy. Odpowiednio dobrane menu to połowa sukcesu podczas każdego wydarzenia. Także muzyka powinna być odpowiednio dobrana do charakteru przedsięwzięcia. Na szczęście w hotelu biznesowym w Warszawie Warsaw Plaza Hotel można liczyć na pełen wachlarz usług.

Utalentowany Szef Kuchni zaserwuje dostoswane do okazji dania podawane zarówno w formie uroczystej kolacji, jak i bufetów zimnych i gorących.

Zapewniamy także odpowiednio dobraną muzykę w postaci zespołu muzycznego lub profesjonalnego DJ-a. Wybór zależy od Waszych oczekiwań i potrzeb.

Działania marketingowe

Jeśli event ma charakter promocyjny, warto również zadbać o odpowiednie działania marketingowe np. w postaci ulotek czy gadżetów reklamowych. Każdy gość od razu poczuje się miło widziany, gdy na wejściu lub na zakończenie otrzyma atrakcyjny upominek.

Jeśli planujecie organizację firmowego bankietu, skontaktujcie się z Warsaw Plaza Hotel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnorodnych wydarzeń, a do tego zapewniamy całościowe usługi.

Na teranie naszego obiektu czeka na gości także bogate zaplecze hotelowe, gdzie uczestnicy będą mogli odpocząć po całonocnych szaleństwach na parkiecie. Zapewniamy również dostęp do bezpłatnego, monitorowanego parkingu. Ponadto dojazd do obiektu jest szybki i prosty. Bez problemu dotrzesz do nas zarówno z centrum Warszawy, jak i z lotniska.

Wszystkich zainteresowanych do organizacji bankietu firmowego w hotelu w Warszawie Warsaw Plaza Hotel, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy dla Was spersonalizowaną ofertę wyjątkowego eventu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij