Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Impreza firmowa w Warszawie? Brzmi świetnie!

16-09-2019

Moc atrakcji w stolicy

Popularne imprezy integracyjne na łonie natury to przyjemna propozycja spędzenia czasu, jednak w chłodniejsze dni zupełnie nietrafiona. Jeśli pragniesz zorganizować niebanalny event – zabierz swoich pracowników do Warszawy. Bez względu na to, gdzie mieści się siedziba Twojej firmy, czas spędzony w stolicy z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość pracy oraz relacji między pracownikami. Po zwiedzeniu kultowych atrakcji i przechadzce Krakowskim Przedmieściem warto skierować kroki w stronę świetnych lokali oferujących rozrywkę. Po długim dniu przyjdzie czas na przedłużenie zabawy w jednej z nowoczesnych sal konferencyjnych lub w hotelowym barze.

Impreza integracyjna w hotelu

Jeśli spędzanie czasu w centrum miasta nie jest tym, czego szukasz, to nic straconego. Doskonały hotel dla firm zajmie się również organizacją gier i zabaw dla pracowników, które pozwolą wyłonić lidera, pomysłodawców oraz poznać predyspozycje pracowników do określonych zadań w pracy zespołowej. Coraz częściej podczas wyjazdów firmowych przełożeni decydują się na zapewnienie dodatkowych atrakcji, jak występ gościa z branży, muzyka na żywo oraz wiele innych, dlatego wybierając hotel na imprezę integracyjną, warto sprawdzić, jakim zapleczem sal i sprzętu dysponuje. Zwieńczeniem udanego dnia z pewnością będzie grill lub ognisko zorganizowane na terenie wokół hotelu. To okazja do odpoczynku, luźnych rozmów i smakowana dobrego jedzenia. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem wyszukanego cateringu, to skorzystaj z przestronnego patio oraz wyśmienitego jedzenia z hotelowej restauracji. Wspólnie spędzony czas podczas spożywania posiłków na świeżym powietrzu poprawia ogólną atmosferę i sprzyja powstawaniu nieformalnym relacjom.

Przyjemne z pożytecznym

Impreza firmowa w hotelu w Warszawie to również możliwość zorganizowania konferencji z integracją. Nowoczesne sale konferencyjne zapewnią komfort uczestnikom, a po szkoleniu mogą zamienić się w parkiet taneczny. Połączenie odrobiny luksusu z dawką nowych informacji nie tylko pozwala zregenerować siły, ale również pobudza kreatywność. Kilka dni w otoczeniu stylowo urządzonej przestrzeni oraz wygody sprawią, pracownicy wrócą zrelaksowani i gotowi na kolejne wyzwania.
Warsaw Plaza Hotel dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, barem i restauracją z wyśmienitym jedzeniem oraz miejscem na grilla lub ognisko. Niezależnie od liczby pracowników, zorganizujemy niezapominaną imprezę firmową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij