Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Bankiet firmowy – dlaczego warto?

26-10-2019

Lista gości

Podobnie jak w przypadku organizacji każdego spotkania czy imprezy, na samym początku potrzebujemy listy gości. Na jej podstawie wybierzemy odpowiednią salę bankietową, która powinna być dostosowana do ilości uczestników. Rozważmy także, czy na bankiet zostaną zaproszone jedynie pracownicy firmy, czy będą oni mogli zabrać ze sobą osoby towarzyszące. Alternatywą jest zorganizowanie eventu dla naszych kontrahentów, klientów i podwykonawców. W ten sposób nie tylko zintegrujemy zespół pracowniczy, ale nawiążemy również nowe relacje biznesowe.

Lokalizacja bankietu firmowego

Wybierając miejsce na organizację bankietu firmowego, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Najistotniejsza będzie wielkość sali bankietowej. Przestrzeń nie powinna być ani za mała ani za duża. Dobrze jest więc wybrać obiekt bankietowy, który daje możliwość do zorganizowania zarówno kameralnych spotkań, jak i naprawdę wystawnych przyjęć. Idealnym przykładem jest tutaj Warsaw Plaza Hotel oferujący sale bankietowe w Warszawie, które z powodzeniem można dostosować od każdego eventu.
Ponadto wnętrza hotelu są niebywale nowoczesne i stylowe, co zapewni imprezom niepwtarzalną aurę mającą niebagatelne znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia.
Wybierając przestrzeń na bankiet, warto również wziąć pod uwagę dodatkowe usługi, takie jak gastronomia czy zaplecze hotelowe. Wszystko to również znajdziecie w Warsaw Plaza Hotel oferującym wyśmienitą kuchnię dopasowaną do charakteru wydarzenia. Obiekt zapewni Państwu zarówno dania gorące, jak i zimne przekąski podane w postaci bufetu szwedzkiego.
Dodatkowym atutem warszawskich sal bankietowych w Warsaw Plaza Hotel jest ich dowolna aranżacja. Wnętrza można dostosować do każdego wydarzenia bez względu na jego charakter. W obiekcie z powodzeniem więc zorganizujemy zarówno wystawną kolację, promocję produktu, wydarzenie kulturalne lub szaloną imprezę integracyjną.
Zwieńczeniem oferty obiektu jest zaplecze hotelowe zapewniające noclegi aż 290 osobom jednocześnie. Dzięki temu Wasi goście będą mogli swobodnie odpocząć po całonocnych tańcach. To ważne, zwłaszcza jeśli wśród zaproszonych są osoby, które przyjechały z daleka lub nawet przyleciały samolotem. Na szczęście, Warsaw Plaza Hotel położony jest blisko lotniska, a w dodatku zapewnia usługę bezpłatnego transferu z i na lotnisko. Uczestnicy eventu z pewnością będą zadowoleni z możliwości skorzystania z transportu.

Dodatkowe atrakcje

Pamiętajmy także, że bankiety firmowe powinny wyróżniać się na tle innych tego typu imprez. Warto więc postawić na nietypowe atrakcje, które na długo zapadną w pamięci gości. W Warsaw Plaza Hotel podchodzimy indywidulanie do każdego eventu. Nasi specjaliści z przyjemnością zorganizują dla Was niezapomniany wieczór obfitujący w wyjątkowe rozrywki.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij