Rezerwuj z rabatem

Gwarancja najniższej ceny!

Oferty pracy

Warsaw Plaza Hotel **** 4 gwiazdkowy hotel zlokalizowany w pobliżu Lotniska Chopina poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży

Zakres obowiązków:

- Kompleksowy kontakt telefoniczny z klientem biznesowym w celu umawiania spotkań sprzedażowych

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz zapytań konferencyjnych, szkoleniowych i bankietowych

- Prowadzenie kalendarza spotkań Kierownika Sprzedaży

- Analiza rynku oraz hoteli konkurencyjnych

Wymagania:

- pozytywne nastawienie

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- operatywność i zaangażowanie

- odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków

- determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych

- doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert hotelarskich i / lub pracy telefonicznej będzie dodatkowym atutem

- wykształcenie min. Średnie

Oferujemy:

- ciekawą pracę w rozwijającej się sieci hotelowej CFI Hotel Group

- umowę o pracę

- atrakcyjny system premiowania uzależniony od własnych wyników

- możliwość doskonalenia sowich umiejętności wraz z rozwojem firmy

- zarobki od 3 do 5 tyś. złotych netto (system premiowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres   es@warsawplazahotel.pl

OK, zamknij